Masai rõivafirma asutati 1992. aastal.

MÕELDULT LOODUD KOPENHAAGENIS

inspireeritud naistest

Masai Clothing Company asutasid kaks õde-venda Kopenhaagenis 1992. aastal ja me oleme endiselt väga uhked, et oleme Taani ettevõte. Meie kõikehõlmavat lähenemist moele ja loovusele juhib alati uudishimu, samas kui meie fookus on “heal elul”. Disainime naistele, kes eelistavad oma gardroobi naiselikku ja isikupärast stiili, omanäolise välimusega ning kōrge kvaliteetse mitmekülgseid rõivaid.

Masai ühendab klassikalised stiilid abstraktsete mustrite ja trükistega, mis on inspireeritud loodusest, kunstist ja arhitektuurist. Seetõttu on meie kollektsioonid, lõiked, värvid ja mustrid inspireeritud naistest üle kogu maailma.

Sallidele spetsialiseerunud aksessuaaride ettevõte Lasessor Ltd on umbes 50 aasta taguste traditsioonide ja oskusteabega Soome pereettevõte.

Suure kaubamärkide ja tootjate valikuga soovib Lasessor pakkuda parimat võimalikku valikut ja kvaliteeti kõigile klientidele.

Hegleri ettevõte asutati 1962. Hegleri ettevõtte peakorter asub Essenis.Aastate jooksul on nad spetsialiseerunud kudumitele, särkidele, mis on mõeldud naistele gas vanuses. Turu väljakutsetele vastamiseks on Hegleri eesmärk alati olnud moesuundi varakult tunnustada, neid edasi arendada ja osata saadud kollektsioone õigel ajal esitleda.

Fransa asutati 1968. aastal Taanis sooviga kujundada moodi moodsale naisele. Fransa kujundab naiselikke ja hästi istuvaid riideidi, hinnates praeguseid trende ja suurepärast kvaliteeti. Kuus hooajalist kollektsiooni hõlmavad kõiki vajadusi, alates naiselikest kleitidest erilisteks puhkudeks, sobivatest rõivastest eluks kontoris, hädavajalikest baasriietest ja moodsatest esemetest igale naisele, kes on huvitatud praegustest suundumustest, värvidest ja stiilidest. Kõik taskukohase hinnaga. Igaks juhuks ja igale naisele.
Lea H. pakub trendikaid riideid, kus on tunda uusi teemasid pidevalt muutuvates värvides, mis on valmistatud kvaliteetsetest ja huvitavate detailidega kangastest. Selle kollektsiooni edu garantii on mugavusmõõdud naistele, kes soovivad olla ka XXL-suuruses moodsad.